Par mumsPar ACORN

ACORN mērķis - piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus visiem, kas vēlas iegūt papildu izglītību, apgūt praktisko pieredzi ārzemēs, kā arī piedāvāt ārzemju un Latvijas jauniešiem iespēju piedalīties programmās, kas darbojas Latvijā!

ACORN veic savu darbu maksimāli efektīvi un piedāvā Tev pakalpojumus, kuri nepieciešami Tavu ieceru īstenošanai – mācībām, darba vai stažēšanās iespējām ārzemēs. Mūsu partneri ir profesionāļi savā valstī - mācību un pieredzes apmaiņas/prakses pakalpojumu piedāvājuma tirgū - tie ieņem līderu pozīcijas. ACORNs ir BETWA(Baltic Educational Travel and Work Association) biedrs, kura savukārt ir WYSETC biedrs.
Vairākums mūsu darbinieku paši ir piedalījušies šādās vai līdzīgās programmās, un tas mums ļauj labāk izprast Tavas vajadzības.

Galveno uzmanību ACORN pievērš studentu apmaiņas un profesionālajām pieredzes programmām, izglītojošām akadēmiskām un neakadēmiskām programmām, kā arī programmām, kuras vairāk vērstas uz jaunatnes, studentu sezonas darbiem apkolpojošajā, viesnīcu sfērā un lauksaimniecībā. Proti, kas ļauj vienlaikus gan mācīties, gan nodrošināt sevi materiāli.

ACORN
Tel.: +371 67 50 18 18
Mob.: +371 27 50 50 10
E-mail: office@acorn.lv

Mūsu klienti ir cilvēki, kuri tiecas uz panākumiem!
Par mumsPar ACORNuEiropas koordinatoreASV koordinatore
Klientu menendžereMārketinga nodaļaACORNa direktorsGrāmatvedeGalvenā menedžere
JaunumiJautājumiInformācijaSaitesCVProgrammas
Tālruņa numurs:
Nosūtāmais teksts:
Sūtāmā teksta simbolu skaits:
EUR: 0.000 LVL
USD: 0.000 LVL
RUB: 0.000 LVL
Uzdod jautвjumu, raksti atsauksmi vai savu priekšlikumu!
Tavs e-mail*:
 
 

Vairāk nekā 400 darba, pieredzes apmaiņas, prakses un mācību programmu!

e-TIRGUS.LV Latvijas
Reitingi on-line.lv rating system
Top.LV